PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

OBRĄCZKI ŚLUBNE

BIŻUTERIA Z DIAMENTAMI

Pierścionki Zaręczynowe firmy Lisiewski Obrączki Ślubne firmy Lisiewski Biżuteria z diamentami firmy Lisiewski

PIERŚCIONKI Z SZAFIRAMI

PIERŚCIONKI ZE SZMARAGDAMI

PIERŚCIONKI Z RUBINAMI

Pierścionki z szafirami firmy Lisiewski Pierścionki ze szmaragdami firmy Lisiewski Pierścionki z rubinami firmy Lisiewski

WISIORKI

DOSTĘPNE W 48H

KOLCZYKI

Wisiorki - Zawieszki firmy Lisiewski dostępna biżuteria w 48h firmy Lisiewski Kolczyki firmy Lisiewski


Idealny pierścionek zaręczynowy

Każdy mężczyzna kupujący pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki powinien znać jej gust. Pamiętajmy jednak że ile kobiet, tyle idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasi projektanci bardzo często zadają sobie pytanie - czy istnieje idealny pierścionek zaręczynowy? Dzięki Państwa wyobraźni, staramy się zaproponować każdemu z naszych klientów idealny pierścionek zaręczynowy. To właśnie ogromny wybór wzorów w naszym sklepie internetowym pozwoli Państwu wybrać coś, co na pewno spodoba się obdarowanej osobie. Diamenty z certyfikatami, śliczne szafiry, butelkowo zielone szmaragdy i krwistoczerwone rubiny sprawią że Państwa pierścionek zaręczynowy będzie wyróżniał się na tle innych pierścionków. Pozwoli to każdej kobiecie rozbłysnąć niczym blask noszonego na palcu diamentu.

Wymarzone obrączki ślubne

Każda para marzy o niepowtarzalnych obrączkach ślubnych. Podobnie jak z pierścionkami, także i z obrączkami jesteśmy w stanie spełnić Państwa marzenia. Wystarczy kartka papieru, ołówek i razem z nami, zaprojektują Państwo swoje wymarzone, idealne, niepowtarzalne obrączki. Nasi projektanci oraz nasi konsultanci w salonach dołożą wszelkich starań aby Państwa obrączki były tymi najwspanialszymi. Nasza oferta jest ogroma, jednocześnie cały czas się powiększa, ale to Państwo decydują jak mają wyglądać Wasze obrączki. Możemy zrobić obrączki szersze, możemy zrobić obrączki wyższe, mogą być obrączki soczewkowane lub nie. Z kamieniami lub bez. Mogą być nawet obrączki z kamieniami od wewnatrz. Obrączki które Państwo wybiorą w naszym sklepie, z pewnością będą pasować do Państwa ceremonii ślubu.