Lisiewski - złote obrączki ślubne Biżuteria Lisiewski, pierścionki czy wisiorki - to idealny prezent

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca.

Joseph Conrad

Szukasz czegoś na prezent? Biżuteria Lisiewski to wybór na każdą okazję.


Nasza biżuteria spełnia marzenia od ponad dwudziestu lat. Firma Lisiewski od 1989 roku nadaje pragnieniom swoich klientów realny kształt zaklęty w najpiękniejszych kamieniach szlachetnych i najcenniejszych kruszcach.

Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku - ponad 10 000 gotowych wzorów biżuterii z diamentami. Lecz to, co nas wyróżnia, to niepowtarzalność i wyjątkowość. Biżuteria Lisiewski oferuje swoim klientom unikatową możliwość zaprojektowania biżuterii według indywidualnego projektu. Granicę wyznacza nam tylko wyobraźnia. A wszystko to, ponieważ klient jest dla nas kimś wyjątkowym. Dzięki temu nasza biżuteria trafi w gust każdej kobiety i każdego mężczyzny, a oprócz tego będzie pasować na prezent na każdą okazję, czy to chrzciny, komunia czy rocznica ślubu.

Wyrazem Państwa zaufania i zadowolenia są przyznane nam prestiżowe tytuły: Luksusowa Marka Gentlemana 2011 oraz Luksusowa Marka Roku 2010 w kategorii biżuteria. Firma Lisiewski została również nagrodzona godłem Laur Klienta Odkrycie 2012 w kategorii sklep jubilerski. Laur Klienta to największy program konsumencki w Polsce, co tym bardziej podkreśla doskonałą jakość naszych wyrobów oraz zbudowaną na zaufaniu i zrozumieniu relację z klientami.

Tym, co dla nas najważniejsze, są profesjonalizm i ekspercka wiedza. Firma Lisiewski jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej Jubilersko-Zegarmistrzowskiej oraz członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Współpracujemy z ekspertami w zakresie rzeczoznawstwa jubilerskiego i gemmologicznego, co stanowi gwarancję najwyższej jakości oferowanych przez nas kamieni szlachetnych. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, regularnie wzbogacając nasze doświadczenie o aktualną wiedzę, by jak najlepiej sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Nasza biżuteria jest zdobiona przez kamienie które sprowadzamy między innymi z belgijskiej Antwerpii, Tajlandi czy Indii. Dzięki własnej szlifierni diamentów oraz unikatowej metodzie projektowania i obróbki kamieni, firma Lisiewski jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w krótkim czasie, około dziesięciu dni roboczych, oraz zadowalającej cenie. U nas piękno i wyjątkowość są luksusem, na który możesz sobie pozwolić. Cała biżuteria robiona jest pod Państwa konkretne zamówienie, dzięki temu możemy dołożyć wszelkich starań aby każdy pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne były jak najdokładniej wykonane i co najważniejsze zgodnie z Państwa oczekiwaniami.